Akce klubu seniorů pro rok 2018

Pozvání na akce Klubu seniorů v roce 2018

Hanon Systems Autopal, s.r.o. Nový Jičín

Varroc Lighting Systems, s.r.o. Šenov u Nového Jičína

Informace:             Na základě připomínek z výroční schůze se nebudou přijímat hromadné přihlášky na všechny zájezdy.

Polsko – zájezdy nejsou pojištěny, každý se pojistí sám.

Informace o uskutečněných akcích Klubu seniorů najdete na www.odboryvarroc.cz/klub-senioru.

28.března

Jarní turistický výšlap na Velký Javorník. Sraz v 7:40 na autobusovém nádraží, stan.13.

9.května

Jarní cyklistický výlet – cyklostezkou do Hostašovic. Sraz v 8:30 na začátku cyklostezky za Tonakem. Přilba povinná.

16.května

17.května

čtvrtek

Jarní jednodenní autobusový zájezd – Bruntál-zámek, Karlova Studánka.

Odjezd vždy v 7:00 od vlak.nádr.  Přihlašování a placení zájezdu bude ve středu 2.května 2018 v ZK Varroc v 9:00 do vyprodání všech míst. Je nutné mít legitimaci OS KOVO se zaplaceným členským příspěvkem na rok 2018. Za rodinné příslušníky jsou považováni jen manželé nebo životní druzi. Na zájezd vezměte s sebou průkaz zdravotní pojišťovny, občanský průkaz.

Obědy a večeře jsou zajištěny. Předpokládaný příjezd do N.Jičína v 18:00.

Člen Klubu seniorů a odborů                 150,-Kč

Člen Klubu seniorů, nečlen odborů        200,-Kč

Rodinný příslušník                                250,-Kč

23.května

středa

Zájezd na burzu do Polského Těšína. Odjezd v 7:00 od vlak.nádráží.

Zápis v středu 2.5.2018 v závodním klubu Varroc v 9:00.

Zájezd není pojištěn.

Cena: 50,-/70,-Kč

3 .června

neděle

až

8.června

pátek

Pobytový zájezd pro jubilanty– Horní Bečva- hotel DUO. (Pro ostatní členy Klubu seniorů jen v případě volných míst.)

Odjezd  v neděli 3.6.2018 v 14:00 od vlak.nádr.

Přihlašování a placení zájezdu ve středu 2.5.2018 v ZK Varrrocu v 9:00 do vyprodání všech míst. K zápisu jsou nutné údaje: bydliště, datum narození, ZTP průkaz. Bližší informace budou poskytnuty při zápisu.

Člen Klubu seniorů - jubilant           1500,-

Rod. přísl.člen Klubu seniorů          2000,-Kč

Rodinný příslušník - cizí                 2500,-Kč

13.června

středa

Jarní turistický pochod – studánky v okolí Svince, sluneční stráň, astrozvěrokruh. Sraz v 8:30 u ZK Varroc.

5.září

středa

Podzimní cyklovýlet – cyklostezkou do Hostašovic. Sraz v 8:30 na začátku cyklostezky za Tonakem. Povinná přilba.

19.září

20.září

čtvrtek

Podzimní jednodenní autobusový zájezd - Dlouhé Stráně, Velké Losiny-lázně.

Odjezd v 7:00 od vlakového nádraží.

Zápis v úterý 4.9.2018 v 9:00 v ZK Varroc do vyprodání všech míst. Je nutné mít legitimaci OS KOVO se zaplaceným členským příspěvkem na rok 2018. Obědy
a večeře jsou zajištěny. Na zájezd vezměte s sebou průkaz zdr. pojišťovny.

Předpokládaný návrat v 18:00.

Člen Klubu seniorů a odborů                                      150,-Kč

Člen Klubu seniorů, nečlen odborů        200,-Kč

Rodinný příslušník                                250,-Kč

3.října

středa

Turistický výšlap – Studénka-zámek – vagonářské muzeum.

Sraz na vlakovém nádraží v 8:25.

10.října

středa

Podzimní zájezd na burzu do Polského Těšína.

Odjezd v 7:00 od vlakového nádraží. Zápis v úterý 4.9.2018 v 9:00 v ZK Varroc.

Zájezd není pojištěn.

Cena                                     50,-/70,-Kč

8.listopadu čtvrtek

Výroční setkání seniorů (pro všechny seniory). Zahájení v 11hod.

Abychom mohli zajistit oběd, odevzdejte přihlášku nejpozději do čtvrtku 25.října 2018 do schránky pro seniory na vrátnici Varrocu (vstup pro zaměstnance), nebo zašlete na adresu Klub seniorů, Varroc Nový Jičín.

21.listopadu

středa

Podzimní výšlap na Javorník.

Sraz v 7:40 na autobusovém nádraží, stan.č.13.

Leo   K u b ě n a    v.r.

předseda Klubu seniorů

Přihláška na  výroční setkání seniorů Varrocu a Hanonu dne 8.listopadu 2018

Jméno. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Adresa. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Podpis. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Nutno odevzdat do 25.10.2018