Novinky

Putovní pohár předsedy odborů - FOTBAL 6.9.2024

Putovní pohár se stěhuje zpět k nám do OPmobility

ZO OS KOVO Autosvětla – ZO OS KOVO Hanon Systems   7:3 (1:1)

V pátek 6. září proběhl již devátý zápas mezi odvěkými rivaly zástupců firmy OPmobility a Hanon Systems. Aktuální vyrovnané skóre 4:4 sliboval velmi vyrovnaný zápas a všichni byli zvědaví, kdo si tentokrát pohár vezme do svých rukou. Utkání začalo ve velkém tempu a na obou stranách byly vidět velmi zajímavé akce. Jako první se trefili naši hráči a po vstřelené brance měli dalších několik šancí, jak skóre navýšit. Bohužel ve všech šancích neuspěli, je nutno podotknout díky skvělé chytajícímu brankáři hostů. A jak všichni fotbaloví fanoušci znají přísloví „nedáš, dostaneš“ i tady se to potvrdilo. Z ojedinělé šance těsně před přestávkou vyrovnali přesnou střelou k tyči a poločas tak skončil vyrovnaným skóre 1:1. O přestávce bylo hlavním tématem neproměňování šancí a hlavně klid na kopačkách. Do druhého poločasu vstoupil náš tým s velkou aktivitou a během prvních minut si vytvořil vedení 4:1. To postupně navyšovali a dokráčeli k celkovému a zaslouženému vítězství 7:3.

Střelci branek KOVO Autosvětla: 2x Petr Vahalík, 2x Oliver Walder, Roman Lazecký, Pavel Sláma, Lukáš Hes

Sestava:

Hes Lukáš, Kuchař Jiří , Lazecký Roman, Mališ Robert, Palla Tomáš, Radko Lukáš,   Rotter Vítězslav, Sláma Pavel, Studený Antonín, Sulek Ladislav, Vahalík Petr,  Walder Oliver